Asistent programskog odjela

Zagreb, Hrvatska

Oglas više nije dostupan.

Asistent programskog odjela u Sektoru programa Nove TV dio je iskusnog tima stručnjaka te vodi operativnu, logističku i administrativnu brigu o programskom sadržaju. Ključne odgovornosti ove pozicije su operacionalizacija nabave programa i izrada financijskih izvještaja uz podršku kolega/ica u timu.

Opis posla:

  • Ažurno unošenje i vođenje naslova u bazi podataka
  • Unos i izmjene postojećeg i novog programa u sustavu
  • Administracija vezana uz nabavu programa
  • Operacionalizacija i kontrola emitiranog i planiranog programa
  • Izrada, praćenje i kontrola financijskih izvještaja na mjesečnoj, kvartalnoj i godišnjoj razini vezano uz nabavu programa
  • Asistencija voditeljima programskog odjela (organiziranje sastanaka, briga o nabavi materijala)

Uvjeti:

  • Apsolvent/ica ili VSS (sa ili bez radnog iskustva)
  • Napredno poznavanje MS Office-a
  • Napredno poznavanje engleskog jezika
  • Organiziranost, sistematičnost, pouzdanost i preciznost

Prednosti:

  • Poznavanje industrije medija

Što nudimo:

  • Profesionalno radno okruženje u kojem su naglašeni visoki standardi stručnosti i suradnja među članovima tima
  • Zanimljiv i dinamičan posao u kreativnoj industriji u kojoj se Nova TV dokazala kao lider
  • Mogućnost učenja od iskusnijih kolega/ica, usavršavanja i profesionalnog razvoja

Lokacija rada: Buzinski krči 1

Reci prijateljima za ovaj oglas